Zamówienie CV i listu motywacyjnego


5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Zamówienie CV i listu motywacyjnego

Czasem podjęcie niewielkiej inicjatywy jest w stanie zagwarantować ogromny sukces. Zamówienie CV i listu motywacyjnego

Z przykrością muszę stwierdzić, że (moim zdaniem) ok. 95% dokumentów aplikacyjnych wysyłanych do pracodawców jest po prostu słabe. Brak prezentacji w CV korzyści z zatrudnienia aplikującej osoby (profilu zawodowego), nieprofesjonalne przedstawienie własnej kandydatury, słaba forma wizualna czy wręcz błędy w edycji i rozplanowaniu treści to codzienność na naszym rynku pracy. 

A jak wyglądają listy motywacyjne?

Najczęściej jedynie powielają informacje z CV. Ich ogólnikowość i brak personalizacji wprost biją po oczach. Nie mówią o motywacjach kierujących kandydatem do podjęcia właśnie tej pracy w danej firmie. Czytający je rekruter wie dokładnie, że ten sam list został wysłany do dziesiątek innych firm… Dlatego często rezygnuje z dalszego czytania.

To niestety wszystko prawda. Słabe dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) są normą. Co robić? 

Możesz poświęcić swój czas na samodzielne „dopieszczenie” CV i listu motywacyjnego. W sieci jest mnóstwo porad o tym jak napisać świetne CV i list motywacyjny (choćby na moim blogu). Warto do tego mieć pewien zmysł sprzedażowy i marketingowy- tak aby odpowiednio zaprezentować swoją kandydaturę. 

Polecam zamówienie CV i listu motywacyjnego. Przygotowanie CV przez profesjonalistów sprawi, że będziemy lepsi od 95% innych kandydatów i będziemy mieli szansę zdecydowanie szybciej dostać ciekawe oferty pracy.

 

Przeczytaj też:  Zainteresowania w CV

Related Post

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *