Szukanie pracy z Indeed


4.33 avg. rating (88% score) - 3 votes

Szukanie pracy z Indeed

OK, zaczynamy od mocnego punktu programu dla każdego komu zależy na znalezieniu pracy.Szukanie pracy z indeed
Są w Internecie setki stron z ofertami pracy (część z nich opiszę w dalszych postach). Jak się jednak nie pogubić i nie przegapiać ofert? Tak: indeed.com .
Indeed działa na zasadzie słów kluczowych. Szukając np. pracy przedstawiciela handlowego w Szczecinie wpiszemy „przedstawiciel” i „szczecin”. W rezultacie pojawią nam się oferty z różnych źródeł (stron internetowych). Nie przeoczymy niczego. Co więcej, możemy eksperymentować ze słowami kluczowymi i szukając np. pracy sekretarki, jako kolejne zapytanie wpiszemy słowo „korespondencji” jako jeden z obowiązków na stanowisku sekretarki. Pojawią się nam wtedy oferty zawierające to słowo, niekoniecznie z nazwą stanowiska sekretarka. Czyli takie, które w innym przypadku moglibyśmy przegapić.

Indeed świetnie się także sprawuje w wersji mobilnej. Dla posiadaczy smartfonów dostępna jest aplikacja, która pozwoli mieć dostęp do szukanych ofert non stop- przy użyciu telefonu. Link do aplikacji w Google Play

W razie pytań, zapraszam do ich zadawania. Tradycyjnie też proszę o zostawienie komentarza oraz udostępnienie w serwisach społecznościowych lub komunikatorach. Można to zrobić przy pomocy ikonek społecznościowych u dołu posta. 

EDIT: Jeszcze taka informacja w tym temacie- od niedawna w Polsce Indeed wprowadził możliwość dodania CV kandydata do bazy danych. Można więc dać się znaleźć pracodawcy nawet nie odpowiadając na konkretną ofertę. Wystarczy pozwolić dać mu się znaleźć.

 

Przeczytaj też:  Zainteresowania w CV

TUTAJ sprawdź najważniejsze polskie strony z ofertami pracy.
Jak napisać podsumowanie w swoim CV? ZOBACZ
Jakie zdjęcie wybrać do swojego CV? Piszę o tym TU
Myślisz o doszkoleniu się? Zobacz jak się do tego zabrać

Related Post

4.33 avg. rating (88% score) - 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *