Sukcesy zawodowe w CV


4.67 avg. rating (93% score) - 3 votes

Sukcesy zawodowe w CV

Jak dobrze napisać CV?
Aby CV było skuteczne, musi w znaczący sposób akcentować nasze dokonania. Należy podkreślić nasze doświadczenie w danej branży (jeśli je mamy) bądź umiejętności potrzebne na stanowisku na które aplikujemy.Sukcesy zawodowe w CV
Warto do tego wykorzystać wymagania określone w ogłoszeniu. Jeśli wymaganym jest: „Doświadczenie w sprzedaży” podkreślmy te, które mamy, opisując siebie: „Skuteczny, osiągający sukcesy handlowiec”.
Niezależnie czy piszemy CV na stanowisko przedstawiciel handlowy, kierownik projektu czy jakiekolwiek inne, podkreślmy także sukcesy jakie dotychczas osiągnęliśmy.

 

Sukcesy w CV
Rekruterów interesują konkrety- jeśli więc tylko możesz, sukcesy opisz liczbowo. Dla przykładu „Wzrost sprzedaży w podległym zespole o 22,8% rok do roku (2009/2010)”.
Pamiętaj także aby były one związane z ofertą na którą aplikujesz. W CV na stanowisko pracownika biurowego nie pisz o dokonaniach sprzedażowych a chociażby o wdrożeniu systemów obiegu dokumentów i tym podobne. Oczywiście wszystkie sukcesy muszą być prawdziwe 🙂
Polecam też wypisanie otrzymanych nagród zawodowych- to z pewnością sukcesy, którymi warto się pochwalić.

Zachęcam do zapoznania się też z innymi przydatnymi informacjami dotyczącymi pisania CV. Lista wszystkich postów znajduje się tutaj.

Related Post

4.67 avg. rating (93% score) - 3 votes
Przeczytaj też:  Sukcesy zawodowe w CV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *