Jak szukać pracy?


5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Jak szukać pracy?

Czas na krótkie podsumowanie dotychczasowych wskazówek, usystematyzowanie informacji.Jak szukać pracy?

Zaczynamy od tego, że niezależnie czy obecnie pracujemy czy też pracy dopiero poszukujemy warto zdobywać nowe umiejętności. Jak to robić? Napisałem o tym w poście o darmowych szkoleniach. Polecam jego lekturę jak i skorzystanie z tych możliwości.

Jeśli pracy poszukujemy to z całą pewnością Internet będzie w tym naszym sprzymierzeńcem. Spis wartościowych stron, który zamierzam cały czas uzupełniać znajdziecie TUTAJ.

Uznałem, że szczególnie dużo ciekawych ofert można znaleźć korzystając z wyszukiwarki Indeed . To o czym w poście nie wspomniałem- wyszukiwarka Indeed będzie także genialnym rozwiązaniem dla osób poszukujących pracy za granicą- rynek pracy w Anglii czy Holandii stoi otworem przy korzystaniu z krajowych wersji tej strony.

Jeśli odpowiemy na ogłoszenie firmy rekrutacyjnej manbase, zostaniemy zaproszeni do wypełnienia testu kwalifikacji. Nawet jeśli takiego ogłoszenia nie znajdziemy, to i tak polecam wypełnienie tego testu . Można się sporo dowiedzieć o własnych kwalifikacjach.

Jak napisać dobre CV? Nie jest to łatwe. Na początek polecam informację na temat tego jakie zdjęcie wybrać oraz jak w kilku słowach podsumować swoje dokonania i tym samym zwiększyć swoje szanse na bycie zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną.

Related Post

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes
Przeczytaj też:  Zakres obowiązków w CV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *