Jak nie wpisać w CV zbyt dużo


5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Jak nie wpisać w CV zbyt dużo

Bardzo często osoby piszące CV umieszczają w nim niepotrzebnie zbyt dużo informacji. Dzieje się tak dlatego, iż wydaje się naturalnym, że więcej równe jest lepiej. Niestety- nie w wypadku CV.Jak nie wpisać w CV zbyt dużo

Tutaj nadmiar informacji może zaszkodzić. Osoba czytająca aplikację może zagubić się w gąszczu informacji i nie uda jej się wydobyć tego co najważniejsze.
A tym najistotniejszym jest pokazanie w swojej aplikacji, że spełnia się wymagania zawarte w ogłoszeniu. CV musi być indywidualną odpowiedzią na ofertę pracy.

Nie znaczy to jednak, że nie możemy pokazać całości naszych doświadczeń czy dokonań zawodowych. Możemy- proponuję jednak aby zrobić to za pomocą linku w CV, który przekieruje bardziej zainteresowanego rekrutera do naszego profilu, np. na goldenline.pl lub profeo.pl.

Od czego zacząć?
Proponuję w serwisie profeo.pl zbudować profesjonalną prezentację swojej osoby.
Standardowo zamieszczamy swoje zdjęcie oraz wpisujemy pełny przebieg kariery zawodowej. Tutaj im więcej wpiszemy informacji, tym lepszy efekt osiągniemy.
Z taką wizytówką dajemy także szansę zostania znalezionymi przez headhunterów, którzy przeszukując sieć mogą się zainteresować naszą kandydaturą do pracy w firmie ich klienta.

Profeo.pl daje też olbrzymie możliwości prezentacji własnych osiągnięć zawodowych. Tym samym staje się idealną bazą do prowadzenia „dzienniczka swoich sukcesów”.
Jeśli otrzymacie nagrodę za wzorowo przeprowadzony projekt lub zostaniecie „sprzedawcą miesiąca” w Waszej firmie- koniecznie wpiszcie to na Waszym profilu w profeo.pl. To genialna informacja nt. Waszych osiągnięć, która z całą pewnością pozwoli Wam w przyszłości łatwiej znaleźć pracę- choćby poprzez solidne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Oczywiście podobnie jak powyżej opisałem możemy postąpić ze swoim profilem na goldenline.pl. Tu zyskamy dodatkowo 1,5 mln ludzi, którzy mają profil w tym serwisie (w tym chyba każdy headhunter).

Przeczytaj też:  Sukcesy zawodowe w CV

W jakim formacie pliku wysyłać CV? Piszę o tym TUTAJ.

 

Related Post

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *