Darmowe szkolenia


5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Darmowe szkolenia

Moją ambicją podczas pisania tego bloga jest nie tylko pomoc w znalezieniu pracy czytelnikom ale także uczulenie Was na możliwości świadomego kreowania Waszej kariery.

Mówi się, że jedyną inwestycją która się z pewnością zwróci jest inwestycja w siebie. Z tego też powodu uważam, że możliwość rozwoju osobistego także poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach jest ogromnie istotna dla budowania swojej pozycji, także na rynku pracy.Darmowe szkolenia

Szkolenia są jednak bardzo drogie, nie ma co ukrywać. Możemy starać się o różnego rodzaju dofinansowania lub też znaleźć wartościowe szkolenia za darmo!

Służy do tego strona DarmoweSzkolenia.com .
Jest ona rozwinięciem grupy, która powstała w serwisie Goldenline i cieszy się do dziś ogromną popularnością.

Obserwujący regularnie tą stronę mogą zapisywać się na bezpłatne szkolenia z wielu różnych dziedzin- od fotografii po zarządzanie. Ofert można także szukać po województwach (miastach) w których się odbywają lub po tym czy szkolenie organizowane jest w weekend czy też w tygodniu roboczym.

Osoby zainteresowane danym szkoleniem mogą zgłosić się bezpośrednio ze strony DarmoweSzkolenia.com lub przechodząc z niej na stronę organizatora szkolenia. Najczęściej liczba uczestników danych szkoleń jest ograniczona, polecam więc śledzenie propozycji na bieżąco.

Istniej też możliwość samodzielnego dodania do bazy darmowego szkolenia.

Podsumowując, w dobie gdy nasza konkurencyjność na rynku pracy z każdym dniem musi stawać się coraz większa- polecam zainwestowanie w siebie i skorzystanie z (często darmowych) metod rozwoju osobistego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na DarmoweSzkolenia.com

EDIT: W ramach uzupełnienia dodam jeszcze link do spisu szkoleń Inwestycja w Kadry . Jest to ogromna baza szkoleń dostępnych w Polsce- zarówno bezpłatnych jak i tych za które trzeba zapłacić.

Macie jeszcze jakieś pomysły, informacje odnośnie dostępnych szkoleń?

TUTAJ sprawdź najważniejsze polskie strony z ofertami pracy.

Jak napisać podsumowanie w swoim CV? ZOBACZ
Jakie zdjęcie wybrać do swojego CV? Piszę o tym TU

 

Related Post

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes
Przeczytaj też:  Zainteresowania w CV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *