Adres w CV


5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Adres w CVadres w CV

Adres zamieszkania kandydata do pracy jest dość istotną kwestią dla rekrutera. Z jednej strony szybkość dojazdu i powrotu do pracy jest ważna tak dla pracodawcy jak i pracownika. Dla tego drugiego może to być nawet bardzo ważne co w dużej mierze będzie rzutowało na satysfakcję z pracy. 

W wielu zawodach, jak np. dla przedstawiciela handlowego czy kierowcy, istotna jest także znajomość topografii danego regionu. I jeśli kandydat wskazuje adres w CV tożsamy z terenem na którym miałby pracować- może to być istotne dla przyszłego pracodawcy.

A jaki adres w CV wpisać gdy chcemy się przeprowadzić?

To częsty problem dla osób, które są mobilne- mogą i chcą się przeprowadzić ale nie wiedzą jak to ująć w CV. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest podać adres docelowy czyli ten gdzie pracy szukamy. Nawet jeśli jeszcze na tym terenie nie mieszkamy, ale jesteśmy zdecydowani na przeprowadzkę. Jeśli więc ktoś mieszka we Wrocławiu ale szuka pracy w Warszawie lepiej będzie podać adres w CV już warszawski. Najważniejszym jest, aby CV doprowadziło do rozmowy kwalifikacyjnej, na której będziemy mogli powiedzieć o naszych motywacjach. 

Sprawdź także pozostałe moje porady

Related Post

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes
Przeczytaj też:  Znajdywanie ofert pracy z Indeed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *